Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opolu

im. Obrońców Westerplatte

Aktualności

Szanowni Państwo wraz za pismem Prezydenta Miasta Opola Pana Arkadiusza Wiśniewskiego z dnia 19 kwietnia 2022 r. w sprawie szczepień przeciwko wirusowi HPV ponownie informuję o realizacji programu szczepień.
Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o przypomnienie rodzicom o kontynuacji realizacji programu szczepień przeciwko wirusowi HPV, który jest finansowany z budżetu Miasta Opola i dotyczy dziewczynek urodzonych w 2009 i 2010 roku.
Proszę o przekazanie informacji rodzicom dziewczynek urodzonych w 2009 i 2010 uczęszczających do Państwa szkół o terminach szczepień I lub II dawki przeciwko wirusowi HPV:
soboty: 8 lub 15 października lub 19 listopada w godzinach 9:00 – 13:00 oraz od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 14:00 (tylko po wcześniejszym umówieniu terminu tel. 77 40 20 391; 77 40 20 302 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Szczepienia odbywają się tylko w placówce przy ul. Kościuszki 2.
Bardzo dziękuję za pomoc.


Łączę wyrazy szacunku.

Anna Doszczątek
Pielęgniarka Koordynująco-Nadzorująca
Tel. 77 40 20 390

Plan lekcji (kliknij tu) dostępny jest na stronie internetowej.

 

1 września uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/23. W sali gimnastycznej oficjalnie przywitaliśmy pierwszoklasistów, którzy zostali pasowani przez Panią Dyrektor na uczniów naszej szkoły. Pozostali uczniowie spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych. Przed nami nowe wyzwania, wiele obowiązków, ale także dużo radości i miłych chwil. Niech to będzie dobry rok!

źródło: https://girltech20.pnt.opole.pl/

Warsztaty są przeznaczone dla dziewcząt w wieku 13-16 lat i mają za zadanie urozmaicić zajęcia edukacyjne o charakterze ścisłym. Zajęcia z robotyki dla dziewczyn to okazja do poznania nauk ścisłych od ich praktycznej strony, to również szansa na naukę nowych umiejętności oraz poznanie podstawowych pojęć związanych z mechatroniką i robotyką.
Celem będzie poznanie od podstaw najprostszych urządzeń elektronicznych, poznanie podstawowych elementów w zakresie budowy, działania, pomiarów i sprawdzania elementów, zapoznanie z montażem układów, praktyką w zakresie lutowania oraz uruchamiania układów.

Zajęcia odbywać się będą we wrześniu i październiku w Budynku Laboratoryjno-Doświadczalnym PNT w Opolu na ul. Technologicznej 2a (za C.H. Karolinka). Liczba miejsc ze względu na ilość stanowisk laboratoryjnych jest ograniczona i wynosi osiem miejsc.
Wszystkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej https://girltech20.pnt.opole.pl/

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2023 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Wszystkie prawa zastrzeżone.