Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opolu

im. Obrońców Westerplatte

Klasy 2016/2017

KLASA 1A. Witamy. To my, pierwszaki. Jesteśmy uczniami klasy IA! Jest nas 14 dziewczynek i 5 chłopców. Wszyscy przyszliśmy do szkoły mając 6 lat. Byliśmy ciekawi, jak jest w szkole. Już  1 września dowiedzieliśmy się, że naszą wychowawczynią jest pani Sylwia Chudalla. W tym dniu też zostaliśmy pasowani na uczniów przez Panią Dyrektor.

 

 

 

Czytaj więcej: Klasa 1A

Klasa 1B. We wrześniu rozpoczęliśmy naukę w klasie 1b. Poznaliśmy naszą panią, nowe koleżanki i kolegów. Mamy nadzieję, że spędzimy w szkole wiele radosnych i przyjemnych chwil. Zdajemy sobie sprawę,  że musimy wytrwale i pilnie się uczyć.

 

 

 

Czytaj więcej: Klasa 1B

Klasa 2A. W nowym roku szkolny, jako uczniowie klasy II a. W tym roku szkolnym doszły do nas dwie uczennice, Magda i Weronika i uczeń Tymek. Nasz klasa liczy teraz 23 uczniów. Przed nami coraz cięższa praca praca.

 

 

 

Czytaj więcej: Klasa 2A

Klasa 2B liczy 23 uczniów. W tym roku szkolnym doszły do nas trzy osoby: Zuzia, Oskar i Dawid.Przed nami coraz większe wyzwania. Staramy się łączyć naukę z zabawą i sportem. Zdążyliśmy już się poznać i zżyć. Bardzo dobrze jest nam razem!

 

 

 

Czytaj więcej: Klasa 2B

Klasa 2C. "Szkoła znowu woła nas, tropicieli z drugich klas" Od września spotykamy się w szkolnych murach, ale i poza nią. Zgrana grupa 22 uczniów może świetnie się bawić i uczyć. I tak właśnie jest u nas. Głośno, wesoło, ale pilnie poznajemy tajemnice matematyki, języka polskiego, przyrody, muzyki, plastyki i techniki. Dbamy też o dobrą kondycję na zajęciach wychowania fizycznego i basenie, bo przecież każdy z nas wie, że "w zdrowym ciele, zdrowy duch".

 

 

 

Czytaj więcej: Klasa 2C

Klasa 2D. W roku szkolnym 2016/2017 rozpoczęliśmy naukę w klasie drugiej, nasza klasa liczy 23 uczniów. Lubimy wspólnie się uczyć i bawić. Poznajemy świat poprzez działanie. Uczestniczymy w zajęciach na basenie.

 

 

 


Czytaj więcej: Klasa 2D

Klasa 2E to zgrana klasa jest tu 23 dzieci 12 śpiewających i tańczących dziewczynek i 11 pełnych pomysłów i energicznych chłopców. Świetnie się ze sobą bawimy. Chętnie uczestniczą w zajęciach choć są gadułami. Uczniowie tej klasy lubią wycieczki i zajęcia ruchowe.

 

 

 

Czytaj więcej: Klasa 2E

Klasa 3A. W roku szkolnym2016/17 rozpoczynamy naukę w klasie 3a. Nasza klasa liczy 22 uczniów, w tym 10 chłopców i 12 dziewczynek. Mamy nadzieję sprostać wyzwaniom, które czekają na nas w klasie trzeciej. Tak, więc owocnej pracy i dobrej zabawy koleżanki i koledzy!

 

 

 

Czytaj więcej: Klasa 3A

Klasa 3B. We wrześniu wróciliśmy do szkoły. Bardzo cieszyliśmy się, że możemy się znów razem spotkać. To już trzecia klasa!!! Ale to szybko zleciało.

 

 


 

Czytaj więcej: Klasa 3B

Klasa 3C. Po wakacjach wszyscy uczniowie klasy 3 „c” ochoczo wrócili do szkoły. W naszej klasie nic się nie zmieniło. Spotkaliśmy się w takim samym składzie, czyli: Amelka, Marlenka, Nikola, Ada, Nela, Malwinka, Agnieszka, Martynka, Oliwia, Justynka, Ala, Gabrysia, Julek, Olivier, Nico, Sylwester, Mateusz,Kuba,Paweł, Mateusz, Maciek, Szymon, Paweł i Oleg. Czekała na nas nasza wychowawczyni pani Małgorzata Suchorska. Z chęcią idziemy do szkoły, w której tak dużo się dzieje.

 


Czytaj więcej: Klasa 3C

Klasa 3D to My dziewczynki: Julcia K, Hania, Oliwia, Ola, Kinga, Alicja S, Wiktoria, Alicja P, Julia G i Milenka. Chłopcy: Grześ, Paweł, Yaroslav, Wojtek, Kamil, Filip, Krzyś, Darek, Kuba, Dawid, Olek, Olaf i Łukasz. Naszą wychowawczynią od pierwszej klasy jest Krystyna Gilman. Jesteśmy najstarszą klasą w klasach I- III. Jakie wyjścia i atrakcje mieliśmy w pierwszym semestrze roku szkolnego 2016/2017 zobaczcie w galerii zdjęć i krótkich opisach.

 

 

Czytaj więcej: Klasa 3D

Klasa 4A. "Piąteczka" to my IV A. Włączamy czwarty bieg i rozpoczynamy rajd w klasie IV. Naszym wychowawcą jest Pan Bogumił Baran nauczyciel wychowania fizycznego. Klasa liczy 26 uczniów: 13 dziewczynek i 13 chłopaków. Przewodniczącym klasy został Bartosz Chwojnicki, jego zastępcą została Natalia Chmurowska, a skarbnikiem jest Pola Plamitzer. RUSZAMY!

 

 

Czytaj więcej: Klasa 4A

Klasa 4B Jesteśmy klasą IVb. Naszą wychowawczynią jest pani Dorota Polit-Szczotka.
Wśród nas jest dwanaście dziewczynek i dwunastu chłopców.

 

 

 

Czytaj więcej: Klasa 4B

Klasa 4C Hej! To my, IVc! To już czwarty rok nauki w Jedynce. Naszą wychowawczynią jest pani Grażyna Osmęcka, która uczy nas też języka niemieckiego. Do naszej klasy należą Alicja, Julia, Jakub, Zuzanna, Bartosz, Paulina, Piotr, Mikołaj, Kinga, Kacper, Karol, Wiktoria, Adrian, Damian, Kinga, Kacper, Zbigniew, Jakub, Andrzej, Emilia, Alex, Julia, Mikołaj, Wiktoria, Krzysztof.

 

 

 

Czytaj więcej: Klasa 4C

Klasa 5A. Już piąty rok spotykamy się w klasie. Jest nas 26 uczniów(12 dziewcząt i 14 chłopców). Nad wszystkim czuwa samorząd klasowy ( Kuba, Paweł i Patrycja) z wychowawcą (P. Elżbieta Pasternak). Obiecujemy sobie, że zrobimy wszystko, aby w tym roku szkolnym  uzyskać jak najlepsze oceny z przedmiotów i zachowania.

 

 

 

Czytaj więcej: Klasa 5A

Klasa 5B.  Witamy wszystkich w klasie piątej. Stanowimy zgrany zespół klasowy,  nad którym czuwa pani Katarzyna Trojanowska. Interesujemy się sportem i muzyką.

 

 

 

Czytaj więcej: Klasa 5B

Klasa 6A. Następny rok razem. Naszą wychowawczynią jest Pani Bożena Łysiak. Klasa liczy dwudziestu uczniów. Dziesięć dziewczynek I dziesięciu chłopców. Dziewczyny to: Zuzanna, Wanessa, Joanna, Klaudia, trzy Julki, Dominika, Alicja i Wiktoria oraz chłopcy to: Maciej, Wojtek, Emil, Oliwier, dwóch Andrzejów, Damian, Michał, Eugeniusz I Oskar.

 

 

 

Czytaj więcej: Klasa 6A

Klasa 6B. Hej to my, klasa 6b! To już szósty rok nauki w Jedynce i chyba nie ostatni, z czego bardzo się cieszymy! Naszą wychowawczynią jest Pani Iwona Dulas. W klasie jest 10 dziewczyn i 11 chłopców. Dziewczyny to: Dagmara, Angelika, Ola, Patrycja, Weronika, Marta, Zuzia, Julka i dwie Madzie, a chłopcy to: Paweł, Piotrek, Tomek, Wiktor, Mateusz, Sylwester, Edgar, Oskar, Dominik i dwóch Przemków.

 

 

Czytaj więcej: Klasa 6B

Klasa 6C. Cześć! Witamy w VI c. Nasza klasa liczy 23 uczniów. Dwunastu chłopców: trzech Michałów, Patryka, Kacpra, Arka, Pawła, Łukasza, Mateusza, Dawida, Antka i Mikołaja oraz jedenaście dziewcząt: Basię, Kasię, Emmę, Zuzannę Oliwię, Martynę, Dominikę, Malwinę, Sonię, Ewę i Emilkę. Naszą wychowawczynią jest pani Urszula Bartczak. W skład samorządu szkolnego wchodzą:

 

 

Czytaj więcej: Klasa 6C

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2023 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Wszystkie prawa zastrzeżone.