Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opolu

im. Obrońców Westerplatte

Klasy 2017/2018

Klasa 1A

Nasza klasa 1a w roku szkolnym 2017/2018 rozpoczęła swoją przygodę ze szkołą. Jest wśród nas 12 dziewczynek i 13 chłopców. Teraz się przedstawimy: Maja, Basia, Julka, Karol, Tomek, Ola, Iga, Miłosz, Michał, Tomek, Weronika, Laura, Igor, Leszek, Martynka, Marcin, Jaś, Olivia, Jeremi, Katia, Borys, Staś, Maja, Julka i Kuba. Połowa z nas jest o rok młodsza od swoich kolegów. Naszymi wychowawczyniami są pani Donata Kluba i pani Małgorzata Suchorska. Od dziś …„tropimy literki, tropimy cyferki, tropimy przyrodę i świata urodę, radości i smutki, szukamy, aż prawdę poznamy”…

Czytaj więcej: Klasa 1A

Klasa 1B

W naszej klasie 1b jest 25 uczniów, w tym jest 13 dziewczynek i 12 chłopców. Naszą wychowawczynią jest pani Jola Langos-Stępień.

 

 

 

Czytaj więcej: Klasa 1B

Klasa 2A

Po wakacjach, pełni sił i zapału do pracy, wróciliśmy do szkoły. Liczymy na to, że ten rok będzie dla nas owocny, pełen niespodzianek. Nasza klasa liczy 19 uczniów. 14 dziewczynek: Hania, Laura, Marcelina, Jagoda, Natalka, Basia, Zosia M., Julia O., Iza, Zosia P., Maja, Julia Sz., Dominika i Małgosia oraz 5 chłopców: Leo, Bartek, Adam, Mateusz i Milan.

Czytaj więcej: Klasa 2A

Klasa 2B

Ponownie po wakacjach spotkaliśmy się w szkole, aby zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Chcemy wiedzieć jak najwięcej, uczyć się wytrwale przez cały rok szkolny. Szkoła to nie tylko nauka, ale wiele innych ciekawych zajęć, spotkań, uczestnictwa w ciekawych projektach. W dalszym ciągu uczestniczymy w zajęciach na basenie. Pływamy coraz lepiej, pokonaliśmy strach przed wodą, bardzo lubimy zabawy w wodzie.

Czytaj więcej: Klasa 2B

Klasa 3A

Jesteśmy już na ostatnim etapie edukacji wczesnoszkolnej, w klasie III. Nasza drużyna składa się z następujących osób widocznych na zdjęciu: Bartosz, Dominik, Maciej, Bartłomiej, Oliwier, Dawid, Franciszek, Tomasz, Andrzej, Tymoteusz, Ksawery, Michał, Weronika, Wiktoria, Pani Magdalena, Zofia, Nadia, Zuzanna, Emilia, Julia, Zofia, Zuzanna, Lidia i Magdalena.

Czytaj więcej: Klasa 3A

Klasa 3B

Klasa III B liczy 23 osoby. W tym 14 dziewczynek i 9 chłopców. To zgrany zespół. Uczniowie chętnie pracują na lekcjach, uczestniczą w zajęciach artystycznych i sportowych. Uczęszczają systematycznie na lekcje. Klasa III B jest uczestnikiem zajęć pływackich w Akwarium, bierze udział w szkolnych projektach i spotkaniach Akademii Filmowej. Bywamy też w różnych ośrodkach kultury. Korzystamy, bo mamy wszędzie blisko. Lubimy wycieczki i wyjścia, ale też chętnie bawimy się na szkolnym boisku.

Czytaj więcej: Klasa 3B

Klasa 3C

Witamy w trzeciej klasie. Spotkaliśmy się we wrześniu pełni entuzjazmu i zapału do zabawy i nauki. W naszej klasie jest 22 uczniów, 10 pięknych dziewczyn i 12 przystojnych chłopaków. W takiej grupie poznajemy tajniki nauki i zabawy na zajęciach edukacyjnych i opiekuńczych.


Czytaj więcej: Klasa 3C

Klasa 3D

Witaj trzecia klaso! W nowy rok szkolny wkraczamy pełni optymizmu, zapału do nauki, chęci zdobywania wiedzy i pełni energii, która pozostała w nas po wakacyjnych przygodach.
Już nic nie jest nam straszne, znamy każdy zakątek naszej szkoły, mamy wielu kolegów i czujemy się pewnie.
Naukę rozpoczynamy w 22 osobowym zespole. Podzieliliśmy się sprawiedliwie, bo w skład naszej grupy wchodzi 11 uroczych dziewcząt i 11 równie sympatycznych chłopców:).
Zatem zaczynamy………..:)

Czytaj więcej: Klasa 3D

Klasa 3E

Uczniowie klasy 3e to energiczne gaduły. Na lekcjach nigdy nie jest nudno. W tym roku nasz zespół klasowy zwiększył się o 2 osoby. Z niecierpliwością czekamy by nawiązać nowe przyjaźnie. W naszej klasie lubimy tańczyć, śpiewać, bawić się w wojnę i wygłupiać się. Lubimy wycieczki i zajęcia ruchowe.

Czytaj więcej: Klasa 3E

Klasa 4A

Cześć! To My klasa IVa.
Jest nas 22, 12 dziewcząt i 10 chłopców.
Naszą wychowawczynią jest pani Iwona Szewczyk.
Bardzo lubimy spędzać ze sobą czas i jeździć na wycieczki.

 

 

Czytaj więcej: Klasa 4A

Klasa 4B

Witamy wszystkich na naszej klasowej stronie internetowej. Jesteśmy już w klasie czwartej. Naszą wychowawczynią jest pani Mariola Wojciechowska. Klasa liczy 23 uczniów: 13 dziewczynek i 10 chłopaków. Dziewczyny to: dwie Hanie, Ewa, Nikola, Jessica, Martyna, Madzia, Zuzia, Patrycja, Zosia, Maja, Ania i Natasza; chłopcy to: Szymon, Jakub, Piotr, Maciek, dwóch Dominików i Marków, Nataniel, Mateusz.

 

Czytaj więcej: Klasa 4B

Klasa 4C

Już jesteśmy w czwartej klasie! Żal było zostawiać starą salę lekcyjną i Panią Małgosię, ale jesteśmy ciekawi nowych wyzwań. Naszą wychowawczynią została Pani Iwona Kępczyńska, która uczy języka angielskiego i to jedyna zmiana, bo stan klasy się nie zmienił. Wciąż w naszej klasie mamy dwunastu chłopców i dwanaście dziewczynek. Mimo tej równowagi, to płeć piękna dzierży władzę – Nela jest przewodniczącą klasy, Ada jej zastępczynią, a Ala – skarbnikiem klasowym.

Czytaj więcej: Klasa 4C

Klasa 4D

Tu klasa IVd – witamy na naszej stronie. W naszej klasie jest 13 chłopców i 9 dziewcząt, wychowawcą jest pan Arkadiusz Jagieniak. Na tej stronie pokazujemy, co ciekawego dzieje się w naszej klasie w tym roku szkolnym. Zapraszamy!

 

Czytaj więcej: Klasa 4D

Klasa 5A

Piąteczka!!!! a dokładnie Va. Od początku tego roku szkolnego nasz zespół liczy 26 uczniów. 14 chłopców i 12 dziewczynek. Mamy nowego kolegę Damiana. Nie zwalniamy tempa i „lecimy" uśmiechnięci przez ten rok szkolny. Naszym wychowawcą jest Pan Bogumił Baran nauczyciel wychowania fizycznego ;))))))

Czytaj więcej: Klasa 5A

Klasa 5B

Niby nic się nie zmieniło od zeszłego roku. Wrócił po trzech latach do nas Rafał, reprezentant naszej szkoły w zawodach sportowych, odszedł Gracjan. Jest nas dwanaście dziewcząt i dwunastu chłopców. Przewodniczącym klasy został Michał P., jego zastępczynią Jadwiga W.


Czytaj więcej: Klasa 5B 

Klasa 5C

Witam w nowym roku szkolnym 2017/2018!
Nasza klasa Vc wzbogaciła się o nowych uczniów. Obecnie do klasy należą: Karol Berman, Julia Borowiec, Jakub Buszta, Zuzanna Chłąd, Bartosz Drewniak-Toboła, Paulina Garbowska, Piotr Grążka, Kinga Jonczyk, Kacper Kasperski, Karol Kinderman, Adrian Klubkowski, Kinga Łydka, Kacper Mikita, Zbigniew Piechota, Grzegorz Piecuch, Michalina Pietras, Jakub Radecki, Andrzej Rogowski, Emilia Trojanowska, Alex Twardowski, Julia Wąsiak, Krzysztof Zawadzki, Mikołaj Wiśniewski. Cieszymy się, że znowu możemy być razem. Mamy nadzieję, że ten rok będzie dla nas dobry i bardzo udany. Życzę wszystkim jak najlepszych wyników i powodzenia!!!!

Czytaj więcej: Klasa 5C

Klasa 6A

Zgłasza się klasa na szóstkę, bo to już szósty rok razem. Stan klasy bez zmian – dwanaście dziewcząt i czternastu chłopców. Na krótko zagościł u nas Tymon. Od początku bierzemy się ostro do pracy. Czeka nas wiele niespodzianek…

 

Czytaj więcej: Klasa 6A

Klasa 6B

Witamy w roku szkolnym 2017/2018. Skład naszej klasy znowu się zmienił. Nie ma już z nami Karola Bermana, ale wrócił do nas Maks Grebenko, Ania Zacher i Magda Żukowska. Mamy też w składzie dwóch całkiem nowych uczniów: Martę Kostyk i Antka Krzymińskiego. Dwanaście dziewcząt i czternaście chłopców. No cóż, może kiedyś będzie równowaga?!

Czytaj więcej: Klasa 6B

Klasa 7A

9 dziewczyn, 11 chłopców. Dwadzieścia indywidualności – wszystkie w dobrych humorach.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Klasa 7A

Klasa 7B

Hej to my, klasa 7b!
Jesteśmy klasą dwujęzyczną z językiem angielskim i niemieckim. Naszą wychowawczynią jest Pani Iwona Dulas. Jesteśmy najliczniejszą klasą w szkole, która liczy 28 uczniów: 15 dziewczyn i 13 chłopców.
Dziewczyny to: Kasia, Angelika, Wiktoria, dwie Dominiki i Madzie, Martyna, Malwina, Alicja, Ewa, Patrycja, Weronika, Marta i Zuzia, a chłopcy to: Patryk, Paweł, Michał, Kacper, Łukasz, Tomek, dwóch Mateuszy, Antek, Sylwester, Adam, Emil i Mikołaj. Przed nami nowy rok szkolny, dużo pracy i masa nowych wyzwań, bo przecież siódma klasa to nie przelewki!

 

Czytaj więcej: Klasa 7B

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2023 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Wszystkie prawa zastrzeżone.