Osiągnięcia
naszych uczniów

 

Wybitne osiągniecia sportowe według hierarchii:

7b Joanna Miedziejko
wicemistrzyni świata w kategorii Duet Pole Sport
wicemistrzyni Polski srebrny medal w wykonaniu solo w kategorii Pole Sport,
kwalifikacja na Mistrzostwa Świata i powołanie do kadry narodowej
Wicemistrzyni Polski – srebrny medal w duecie w kategorii Pole Sport
III miejsce w Miejskich Zawodach w Narciarstwie Alpejskim w Slalomie Gigancie
I miejsce w prestiżowych zawodach Pole Art Italy w formacji Szkoły Akrobatyki Powietrznej Ramada oraz w kategorii Elite w duecie zajmując IV miejsce.

7a Igor Minkner

III miejsce w Europejskim Turnieju w Singlu
II miejsce w Turnieju Ogólnopolskim w Singlu
II miejsce w grze podwójnej.

6b Zuzanna Ochota 
I miejsce w Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego w kategorii KATA kobiety 12-13 lat

7a Sebastian Grzymała

wicemistrz Polski Na Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w Podnoszeniu Ciężarów

6b Adam Bielamowicz

III miejsce ćwierćfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Koszykówce

6b Maja Pawlak

Mistrzyni Miasta Opola w Tenisie Stołowym Indywidualnym

2a Milena Marszał –

I miejsce w International Aerial Hoop Competition

7b Maksymilian Marszał

III miejsce w Miedzynarodowym Pucharze World Kickboxing & Karate Associate

6a Mateusz Słychan

II miejsce w kat. Wagowej 60kg III Pucharu Dolnego Śląska w Judo Dzieci i Młodzików.
II miejsce w kategorii wagowej 51 kg w Otwartych Mistrzostwach Bytomia w Judo dla Dzieci o Puchar HMS

7a Maja Grabowska

I miejsce w Zawodach Opolska Łyżwa w klasie brązowej U15.

8a Izabela Pampuch

I miejsce w Zawodach Opolska Łyżwa w klasie wstępnej U15.

7a Maja Grabowska

I miejsce w biegu na 300m podczas Miejskiej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego
I miejsce w Mieście w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt

8a Oleksandr Hulaka

II miejsce w Mistrzostwach Opola W Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców

6B i 7A dziewczyny

III miejsce w Opolu w Igrzyskach Dzieci w Siatkówce

5b chłopcy

III miejsce w Koszykówce podczas zawodów z okazji Światowym Dzień Zdrowia Psychicznego w Toyota Park

Wybitne osiągniecia edukacyjne według hierarchii:

7a Tomasz Czerezdrecki

laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

II miejsce w finale XI edycji Konkursu Omnibus Przyrodniczy

7b Maria Olszewska

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ” Odpoczywaj na wsi”

8a Magdalena Marciniak

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji w Języku Polskim i Angielskim

1b Adam Podkalicki

wyróżnienie w XIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym ” Przyroda w kolorach”

8b Julia Witek

IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym ” Natura wokół nas”.

7B Kaja Zimnicka

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Religijnej „ŻAK”

6b Magdalena Dudzińska

laureatka pleneru – Miejski Konkurs Plastyczny „Opole kredką rysowane”

6b Mikołaj

laureat Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Zwierzaki”

4b Maja Zwolińska

laureatka pleneru Miejski Konkurs Plastyczny „Opole kredką rysowane”

4a Oliwier Wąsik, Paweł Augustyniak, Maks Rosół, Antoni Durzyński i Franek Musiał

II miejsce Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej

7b Kalina Szczepańska

I miejsce Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej

5a Zofia Andruszkiewicz

laureatka 27. Mikołajkowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej

8a Magdalena Marciniak

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej

7a Maja Grabowska

I miejsce w biegu na 300m podczas miejskiej inauguracji sportowego roku szkolnego

I miejsce w mieście w badmintonie drużynowym dziewcząt.

6B i 7A -Dziewczyny

5A Alicja Marcjasz, Andrzej Kultys, Zuzia Sokołowska, Antek Nowosielecki

półfinał Miejski Turniej o Europie

III miejsce w Opolu w Igrzyskach dzieci w siatkówce.

3A Aleksander Łysek

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastyczno-graficznym „Oswajamy zdrowie psychiczne” organizowanym przez Urząd Miasta Opola.

Skip to content