PostHeaderIcon Aktualności szkolne

PostHeaderIcon PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2018

Próbny egzamin ósmoklasisty odbędzie się w dniach:

  • JĘZYK POLSKI – 19.10. (piątek):
      Klasa Godzina Sala
      8a 7 i 8 lekcja 32
      8b 4 i 5 lekcja 27
      8c 5 i 6 lekcja 26

  • JĘZYK ANGIELSKI – 26.10. (piątek):
      Klasa Godzina Sala
      8a 3 i 4 lekcja 27
      8b 3 i 4 lekcja 26
      8c 3 i 4 lekcja 25

 

 

 

PostHeaderIcon ZAJĘCIA Z DIETETYKIEM

Zajęcia z dietetykiem odbędą się 19.10. (piątek):

    Nr lekcji Klasa
    Sala
    2
    klasa 8b 25 (klasa 7a  –> sala 10)
    3
    klasa 8c 25 (klasa 7b  –> sala 36)
    4
    klasa 8a 25 (klasa 6b  –> sala 36)
    5
    klasa 6b 25 (klasa 8a  –> sala 37)
    6
    klasa 6a
    25

 

 

 

PostHeaderIcon WYNIKI ANKIETY NA TEMAT OBIADÓW

 

 

 

PostHeaderIcon WYNIKI XVIII PLEBISCYTU NA SUPER-GOGA „JEDYNKI”

W wyniku XVIII Plebiscytu na Super-Goga „Jedynki” organizowanego przez p. D. Polit-Szczotkę tytuł w poszczególnych kategoriach otrzymali:

  • Nauczyciel Mistrz: p. Ewa Holc

  • Nauczyciel Kumpel: p. Juliusz Trusz

  • Nauczyciel Kosa: p. Elżbieta Pasternak

 

Gratulujemy!

 

 

PostHeaderIcon DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 15 października odbędzie się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

 

 

 

PostHeaderIcon XVIII EDYCJA KONKUSU NA SUPER-GOGA „JEDYNKI”


Nauczyciele nominowani

do tytułu Super-Goga „Jedynki” 2018/2019

klas IV–VIII

w kategoriach:


I  Nauczyciel Mistrz:

p. Urszula Bartczak
p. Małgorzata Durkalec-Żytyńska
p. Katarzyna Gogolok
p. Ludwina Gordon
p. Dominika Gruszecka
p. Ewa Holc
p. Iwona Kępczyńska
p. Mariola Klimkowska
p. Dorota Polit-Szczotka
p. Iwona Szewczyk
p. Krystyna Szpak
p. Bogumił Baran
p. Maciej Gołąbek
p. Jerzy Sowiński
p. Juliusz Trusz
p. Arkadiusz Wickiewicz


II  Nauczyciel Kumpel:

p. Anna Grabińska
p. Ewa Holc
p. Martyna Otorowska-Zomb
p. Iwona Kępczyńska
p. Iwona Szewczyk
p. Mariola Wojciechowska
p. Arkadiusz Jagieniak
p. Jerzy Sowiński
p. Juliusz Trusz


III  Nauczyciel Kosa:

p. Iwona Dulas
p. Danuta Górska
p. Mariola Klimkowska
p. Ewa Kwaśniewska-Bogdał
p. Dorota Polit-Szczotka
p. Elżbieta Pasternak
p. Aleksandra Raniczkowska
p. Krystyna Szpak
p. Krzysztof Dynak
p. Maciej Gołąbek
p. Arkadiusz Jagieniak
p. Jerzy Sowiński


Wyniki plebiscytu zostaną podane 15.10.2018 r.



p. D. Polit-Szczotka pomysłodawca i organizator konkursu

 

 

 

PostHeaderIcon ZAJĘCIA POZALEKCYJNE ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA

Nazwa prowadzonych zajęć Imię i nazwisko nauczyciela Termin odbywania się zajęć Sala
Koło plastyczne p. Małgorzata Durkalec-Żytyńska Wtorek 14.35–15.20
24
Koło języka angielskiego p. Martyna Otorowska-Zomb Czwartek  15.30–16.15 27
Koło języka angielskiego p. Aleksandra Raniczkowska
Czwartek  15.35–16.20 27
Robotyka p. Danuta Górska
Czwartek 14.35–15.20
15.30–16.15
36
Odyseja Umysłu p. Ewa Holc Poniedziałek 14.35–15.20 32
Odyseja Umysłu p. Ewa Holc Wtorek 14.35–15.20 32
Szermierka p. Mariola Wojciechowska Czwartek 13.40–14.25 15.30–16.15 sala gimnastyczna
SKS p. Bogumił Baran Środa 7.00–7.45 sala gimnastyczna
SKS p. Bożena Łysiak Środa 16.15–17.00 sala gimnastyczna
SKS p. Dominika Gruszecka Poniedziałek 7.00–7.45 sala gimnastyczna
Koło taneczne p. Dominika Gruszecka Poniedziałek 16.00–16.45
Piątek 15.20–16.00
sala gimnastyczna
Koło polonistyczne p. Dorota Polit-Szczotka Poniedziałek 14.35–15.20 37
Koło chemiczne p. Elżbieta Pasternak Czwartek 15.30–16.15 32
Koło matematyczne p. Iwona Dulas Piątek 8.00–8.45 36
Koło informatyczne p. Anna Wilk Poniedziałek 14.35–15.20 36
Koło języka hiszpańskiego p. Katarzyna Krupińska
Poniedziałek 15.20–16.05
Wtorek 15.20–16.05
25
Koło wokalne p. Urszula Bartczak Środa 14.35–15.20
Piątek 8.50–9.35
35
Koło szachowe p. Juliusz Trusz Poniedziałek 13.40-14.25 27
Gimnastyka korekcyjna p. Mariola Wojciechowska Wtorek 11.45–12.30
12.40–13.25
sala gimnastyczna
Zajęcia ruchowe zajęcia prowadzone przez nauczyciela z MOS-u Poniedziałek 15.45–16.30
Piątek 12.40–14.00
sala MDK -
ul. Targowa
Zajęcia szachowe/ odpłatne „Czarny Koń” – firma z zewnątrz Wtorek 14.35–15.20 26

 

 

 

PostHeaderIcon ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 9.00:

  • klas I i klas III w sali gimnastycznej,
  • klas II i klas IV–VIII w wyznaczonych salach.

 

 

 

PostHeaderIcon „DOBRY START” – PROGRAM WYRÓWNYWANIA SZANS EDUKACYJNYCH

Program „DOBRY START” dla dzieci zamieszkałych w Opolu, uczęszczających w roku szkolnym 2018/2019 do klas pierwszych szkół podstawowych.

W celu otrzymania wsparcia materialnego w wysokości 500,00 zł należy złożyć wniosek do Dyrektora szkoły do której uczeń będzie uczęszczał w roku szkolnym 2018/2019 do dnia 17.09.2018 r.

Więcej…

 

PostHeaderIcon WSPANIAŁYCH WAKACJI!

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 29
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama